Олексій Михайличенко: Мені немає чого коментувати

Вашій увазі прес-конференція головного тренера київського «Динамо» після поразки від «Дніпра-1» (3:1).

- Мені немає чого коментувати. Важко грати з шостої хвилини вдесятьох. Звичайно, навантаження, яке лягло на оборону, позначилося, і наприкінці матчу ми припустилися помилок, які призвели до пропущених м'ячів. Вітаю «Дніпро-1» з перемогою. Навіть у меншості ми все одно грали на перемогу, намагалися досягти результату, створювали моменти, але, на жаль, реалізація підвела. Повторюся, наприкінці матчу нам не вистачило сил та концентрації. Бажання перемогти перевершило все інше, і ми припустилися помилок.

- Чи міг Супряга сьогодні не грати?

- Який сенс зараз про це казати? Він зіграв та забив три м'ячі. Значить, йому дозволили.

- Чи правильно, на ваш погляд, коли орендовані гравці виходять на поле в матчах проти свого клубу?

- Я не втручаюся в домовленості між клубами.

- Не так часто доводиться керувати командою, яка грає в меншості. Чи отримали для себе якийсь досвід?

- Це не вперше. Ми досить довго стримували натиск та вели контргру. Могли й у меншості забивати кілька моментів. Коли шанси зрівнялися, ми хотіли підсилити гру. Повторюся, грали лише на перемогу, але, на жаль, припустилися кількох помилок.

- Яка ваша думка щодо застосування системи VAR?

- Я нормально до нього ставлюся. Якщо там було вилучення - будь-ласка. Стосовно пенальті теж не сперечаюся. Але всі команди мають перебувати в рівних умовах, це має бути передбачено регламентом змагань, адже без VAR суддя навіть не показав жовтої картки. Але, на жаль, цей принцип у нас не діє. Якщо немає можливості зробити VAR для всіх клубів, варто почекати, відкласти його застосування в іграх.

Додати коментар

Захисний код
Оновити