Знайомтесь: Йосип Барішіч - злий геній Олександрії

Навряд чи про цього гравця хтось згадав би в Україні, якби не скандал з забороною Олександрії реєструвати нових гравців.

Такий собі форвард таранного типу - таких на теренах колишньої Югославії хоч греблю гати.

Барішіч розпочав свою кар'єр в команді з рідного містечка Осієк, з яким у травні 2005 року підписав 5-річний професіональний контракт. По ходу сезону на правах оренди перейшов до клубу «Кроація Сесвете». Після двох поспіль скзонів у складі «Осієка»,знову відправився по орендах — спочатку до словенського клубу «Копер», а потім до друголігового хорватського клубу «Слованац». По завершенні орендної угоди повернувся до «Осієка», в складі якого виступав протягом наступних 3,5 років.

У лютому 2012 року підписав контракт з представником Прем'єр-ліги України ПФК «Олександрія», але не зміг закріпитися в першій команді й зігравши 5 матчів у чемпіонаті (та 2 за дублюючий склад) по завершенні сезону повернувся до Хорватії.

На початку 2013 року приєднався до «Спліта», проте через відсутність стабільної ігрової практики вже незабаром повернувся до рідного клубу, «Осієка».

На початку 2015 року перейшов до клубу польської Екстракляси «Завіша» (Бидгощ). Після вильоту «Завіши» з Екстракляси, 22 червня 2015 року перейшов до клубу «П'яст» (Глівіце).

Загалом у сезоні 2015/16 років зіграв 34 матчі, в яких відзначився 11-ма голами й разом з Мартіном Нешпором став найкращим бомбардиром клубу. Цього сезону його команда досягла історичного успіху, фінішувала на 2-му місці в національному чемпіонаті й кваліфікувалася до другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА.

29 січня 2017 року на правах оренди перейшов до клубу «Арка» (Гдиня). Разом з командою став переможцем кубку Польщі. 18 травня 2017 року повернувся до «П'ясту», але зігравши лише 4 матчі перейшов до команди «Цибалія».

Нарешті в сезоні 2019/20 грав за команду «Сталь» Мелец.

Як бачимо зірок з неба не хапав, забивав не багато. Лише на початку кар'єри в рідному «Осієку» та в Польщі відзначався результативністю. 

В Олександрію потрапив разом з такими маловідими легіонерами, як то тунісець Арурі, чехи Кралік і Калуда, серби Любеновіч і Протіч та поляк Янчик. Ніхто з них як і Барішіч надовго не затрималися в команді. 

І ось через вісім років Барішіч підсунув таку свиню своєму колишньому клубу. Чим все закінчиться? Думаю що він отримає те, що йому винні.

Але скільки ще таких баришічів з'явитьсянайближчим часом??

 

Сапотюк Юрій.

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити