У Шахтарі заявили про готовність відправити літак до Китаю за українцями

Капітан «Шахтаря» Андрій Пятов розповів про бажання клубу допомогти українцям, евакуйованим з центру епідемії коронавірусу в Ухані.

– Учора вся Україна спостерігала не лише за футболом, а й за поверненням українців з Китаю. Чи відчувалося це в команді?

– Так, звісно. Учора був важкий день, однак ми стежили за новинами, за тим, як наші громадяни повертаються з Китаю, з центру епідемії. Тим паче вони прилетіли до Харкова на борту літака SkyUp. Вам відомо, що ця авіакомпанія – наш партнер, і ми вдячні керівництву й пілотам за їхній самовідданий вчинок. Також хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і перебуває зараз у Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові всі гроші, отримані від продажу квитків на матч із «Бенфікою», спрямувати на забезпечення комфортних побутових умов для тих, хто змушений перебувати ці 14 днів карантину в Нових Санжарах.

– Чи чули про історію українки, яка лишилася в Ухані через собаку?

– Так, після матчу дізналися. «Бенфіці» вирішальний гол забив Віктор Коваленко – він з Херсона, як і ця дівчина – Анастасія Зінченко. Після поєдинку вдалося поспілкуватися з Рінатом Ахметовим. Обговорили гру, й президент виступив з ініціативою відправити клубний літак, аби забрати Анастасію та інших українців з Китаю. Домовились, що якщо в цьому буде необхідність, то клуб готовий відправити наш клубний літак за українцями, які лишилися в Ухані, – цитує Пятова офіційний сайт «Шахтаря».

Додати коментар

Захисний код
Оновити