Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE розповів останні деталі справи Артема Бєсєдіна.

Вже повідомлялося, що сам нападник своєї провини не визнає і стверджує, що пив тільки ті ліки, які давав йому лікар команди. Якщо це буде доведено, то з гравця знімуть звинувачення.

"Бєсєдін не має права тренуватися у професійних командах, це обов’язокова умова для футболістів, яких звинувачують у допінгу. З цього приводу у мене є правдива інформація, що преставники футболіста звернулися до WADA з проханням пришвидшити розгляд справи. Щоб якогомога швидше визначитися з судовим засідданям, яке і вирішить подальшу долю футболіста. Представники Бєсєдіна впевнені в тому, що можуть довести його невиннуватість. Для гравця найголовніше – спробувати набрати форму і вирушити на Чемпіонат Європи, тим більше, що шанси у нього є.

На даному етапі інформація йде від представників самого футболіста. Вони впевнені, що Бєсєдін не винен і знайдуть можливість це довести. Що Артем є швидше жертвою, ніж злочинцем. Вони дуже сподіваються, що WADA піде на зустріч футболісту. Судячи з того, що самі представниики просять прискорити судове рішення, у них є вагомі факти, щоб довести, що Бєсєдін не приймав ніякого допінгу".

Comments: