Блогер: Коваль після сильного минулого року розвалився на очах

Блогер Михайло Смоловий - про колишнього голкіпера «Динамо».

«Занадто багато у нас нарікань на пару Бойко-Бущан. Давайте подивимося на тих, хто міг би зараз стояти за Динамо, складися історія інакше ...

Артур Рудько і Максим Коваль

Жахливі перші половини сезону. Відразу потрібно сказати, що чемпіонати Кіпру та Саудівської Аравії турніри дуже специфічні. Оборона там останнім про що всі думають:

- xG середнього удару по воротах Коваля - 0.319

- xG середньої спроби по воротах Артура - 0.304

Просто для порівняння:

- xG середнього удару по воротах Бущана в 10 матчах УПЛ - 0.165, вони майже в два рази менш небезпечні.

Тому прям кидати в обох камені не варто. Але і списувати все цим теж не можна.

Цифри Рудько прям взагалі не дивують, ще пам'ятаючи про його подвиги в Динамо. Але Макс після сильного минулого року, розвалився на очах ...

57.97% відбитих ударів після 73.2% - це дауншіфт. При тому, що якість удару не так сильно і провисло, рік тому дорівнювало 28% ймовірності, зараз - 31.9%.

Рік тому у Макса було 2 фіксації на 1 панч, зараз співвідношення - 6 до 1. Коваль став здійснювати на 43.5% виходів з воріт менше. Мб, десь і позначається на «ранньому запобіганні».

1.88 пропущених за 90 хвилин - це страх Господній. Очікування голів уже перевищено на 6.98 ...

Рік тому Коваль поділив «Золоту рукавичку» за кількістю сухих матчів. Зараз у нього 0 (НУЛЬ) «сухарів» в 14 поєдинках Аравійської Про Ліги. Ось такий Up & Down ...

Єдина радість для Коваля поки - це 4 місце в Лізі по% сейвів на реакції (із загальної кількості сейвів), де довелося потіти (60%). У Рудько на Кіпрі 56.76% і він п'ятий.

З Артуром Динамо взагалі здорово облажався. У Києві продовжували давати йому ігрову практику в збиток розвитку молодих Кучерука і Нещерета. Хлопці реально втратили півроку ігрової практики на рівні дубля. А все в структурі ще взимку розуміли - продовжувати контракт з ним не будуть », - написав Сміливий в своєму Telegram-каналі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити