Румунський півзахисник «Динамо», який захищав кольори «біло-синіх» з 2001 по 2009 роки, завітав на контрольні матчі киян у Туреччині, пригадав свої часи в «Динамо», а також прокоментував результат перших двох спарингів.

- Два роки назад я закінчив свою футбольну кар'єру і власник «Волунтарі» запропонував залишитися в команді в якості спортивного директора. Без футболу я не можу, тому з радістю погодився на його пропозицію. Зараз разом зі своєю командою перебуваю тут, в Белеку, на тренувальному зборі.

- Своє подальше майбутнє пов'язуєте виключно з футболом?

- Так, але бачу себе тільки в ролі менеджера, тренувати - це не для мене (посміхається).

- У перерві матчу з «Легією» Ви тепло спілкувалися з добре знайомими динамівцями…

- Так, розмовляв з Максимичем (Віктором Кашпуром, - прим. авт.). Серед гравців з Денисом Бойком, він тоді ще молодий був коли я грав. Також спілкувався з Олексієм Михайличенком, коли я грав у Києві він був головним тренером, а до цього асистентом Валерія Васильовича.

- Слідкуєте за матчами «Динамо» зараз?

- Коли показують матчі «Динамо» і в мене є вільний час з радістю дивлюся матчі киян. До речі, коли «Динамо» грало проти «Олімпіакоса» у нас всі говорили про те, що в основному складі вісім вихованців з академії «Динамо» і троє на лаві запасних. І мене в Румунії запитують, чому «Динамо» так може, а ми - ні. Для цього, в першу чергу, потрібне хороше фінансування.

- Ви побачили два матчі на тренувальному зборі, які Ваші перші враження від гри команди, фізична готовність?

- Думаю, що команда ще не готова на 100%, тому що гравці тільки 5 днів готуються. Матч з «Легією» був кращим, у грі проти «Нефтчі» було видно, що гравці стомилися. Ще є достатньо часу, потрібно тренуватися і готуватися до поновлення сезону.

- Кого б відмітили серед динамівців за підсумками двох матчів?

- Дуже сподобалася гра голкіпера Бущана, також би відзначив Буяльского, Шапаренка та Бойка.

- З ким найбільше підтримуєте контакт серед своїх колишніх партнерів по команді.

- Підтримую постійний контакт з Тіберіу Гіоане, Єрко Леко та Георгієм Пеєвим. Також з Хацкевичем та Шацьких розмовляв кілька разів. Нещодавно спілкувався у Facebook з Ващуком.

- Ви провели, мабуть, свої найкращі роки кар'єри саме в Києві. Які залишилися спогади від перебування в «Динамо»?

- Незабутні спогади, це були фантастичні часи. Коли бачилися з Хацкевичем та Шацьких згадували наші успішні матчі в Лізі Чемпіонів та Чемпіонаті України. Зараз в «Динамо» відносно молода команда, трохи інший рівень.

Також би відзначив, що у нас була присутня дуже сильна конкуренція. Було багато іноземців, але через ліміт легіонерів постійну ігрову практику могло мати не більше 5-6 іноземців.

Comments: