Олександр Бабич: Маріуполю потрібно посилити атаку першим нападником

«Маріуполь» в матчі УПЛ зіграв внічию 0:0 з ФК «Львів», залишившись на 7-й позиції в чемпіонаті України. Тренер Олександр Бабич сподівається на посилення атаки.

- Вийшла в'язка гра. Навіть не гра, а одні єдиноборства були. Ми не показали свої найкращі якості. Суперник віддав ініціативу, закрився біля своєї штрафної і у нас не було зон для того, щоб розкрити оборону. Ми знову наступаємо на одні й ті ж граблі - нам не вистачає першого фактурного нападника, через якого ми могли були розкрити оборону суперника за рахунок довгих передач. Такий гравець міг би зачепитися за м'яч, нав'язати боротьбу.

Ми розраховували, що суперник буде більше розкриватися. Моментами були контратаки. Але знову-таки ... По такому в'язкому полю «Шахтарю» з нами було важко, а нам сьогодні важко з «Львовом».

Рахунок закономірний. У першому таймі могли пропустити. У другому таймі ми вже більше думали про атаку, освіжили атакуючу групу, випустивши Танковського, Топалова і Кащука. Але не вийшло - загрузли в цій грі. За рахунок коротких і середніх передач не вийшло проходити ...

- До зимової паузи залишилася одна гра. Яка позиція в першу чергу потребує підсилення?
- Поки ще рано називати будь-які прізвища. Але однозначно нам треба посилити атакуючу групу. Нам потрібен перший нападник, коли ми стикаємося з такими проблемами як сьогодні. То такий гравець міг би урізноманітнити наші атакуючі дії. Це наша перша позиція з урахуванням травми Фоміна.

Comments: