Олександр Рябоконь: Десна поки за 2-е місце УПЛ боротися не буде

«Десна» в матчі УПЛ обіграла «Карпати» 6:2 і поки входить в топ-3 чемпіоната, однак наставник Олександр Рябоконь не вважає, що команда готова боротися за місце в Лізі чемпіонів.

«Напевно, важко буде коментувати цей матч тренеру львівської команди, але мені також не дуже легко, все таки великий рахунок. Прикро за «Карпати». Ми створили багато моментів, дуже добре рухались та вмикали швидкості, тому вдячний хлопцям за гру. Нам потрібно працювати у багатьох компонентах. Була впевненість, що ми мали брати три очки, продовжувати боротьбу та з гарним настроєм підійти до останньої гри у цьому році проти київського «Динамо».

«Поки що за друге місце ми боротись не будемо. Ми ставили перед собою завдання потрапити у першу шістку, вважаю, що 33 очки достатньо для цього. У нас залишився один поєдинок, ми реально оцінюємо ситуацію та розуміємо, що зустріч проти киян буде важка. Після такого рахунку, їхнє ставлення до поєдинку з нами буде дуже серйозним. На сьогоднішній день дві команди сильніші у всіх компонентах, ніж інші. Можливо, за заліковими балами це не так помітно, але «Шахтар» та «Динамо» наразі це не наші суперники».

Comments: