Роман Санжар: Ми плануємо попрощатись з деякими футболістами

«Карпати» в матчі чемпіонату України програли «Десні» 2:6, перемістившись на 11-е місце в УПЛ. А Роман Санжар все ще шукає винних.

«Які можуть бути враження після такої гри... Мені дуже соромно за гру деяких наших гравців, які провалили цей матч. Я їм говорив у роздягальні до гри, що це останній домашній поєдинок у цьому році, прийдуть вболівальники, які від нас очікують навіть не так перемог, як насамперед самовідданості на полі та пристрасті. Ми тільки виходимо на поле – та одразу з перших хвилин деякі гравці провалюють цю гру! В мене дуже негативні емоції. Скажу чесно, що я з нетерпінням очікую на зимову перерву та думаю, що ця пауза та наші правильні дії у міжсезонні можуть допомогти команді».

«Поборотись за першу шістку – це завдання, яке ми поставили перед собою. Безумовно, що з такою грою ми вже повинні мати інші цілі, але потрібно вірити у найкраще. Я вже зробив правильні висновки, тож за яку мету ми будемо продовжувати боротьбу далі, буде зрозуміло після зимового антракту. Дуже багато позицій плануємо підсилити, але на даний момент багато говорити не хочу. У мене є сформована думка про кожного гравця, тому я чітко розумію картину та знаю, що робити далі. Безумовно, ми плануємо попрощатись з деякими футболістами. Однак не будемо форсувати події, у нас є ще одна гра, тому більш конкретніше я зможу відповісти після неї».

«У команді дуже багато гравців на перспективу, вони на сьогоднішній день «сирі» для певних завдань. Так, вони ростуть, але ми втрачаємо очки. Не прогресують ті хлопці, в яких є потенціал. Тобто головне наше завдання, щоб у команді були лідери, навколо яких ми повинні формувати наш колектив. Цих людей у нас дуже мало, але є перспективні гравці, які будуть розвиватись, тож я бачу, навколо кого потрібно будувати команду. Необхідно однозначно підсилювати наш склад такими футболістами, щоб команда розвивалась і ментально, і в ігровому плані. Той футбол, який бачу я, не кожному підходить. Є гравці, яким вже потрібно змінювати обстановку, вони не будуть тут прогресувати. Є і молодь, яка просто не дотягує до рівня УПЛ, вони повинні спочатку виходити на заміну і поступово розвиватися. Тому й кажу, що дуже очікую на перерву і лише правильна селекція може допомогти команді».

«Під кожен стиль гри футболісти повинні володіти певними якостями, тому ми обговорюємо з керівництвом цю ситуацію. Затримка по заробітній платі? Вона абсолютно не критична, клуб виконає зобов’язання. Гра деяких гравців не може виправдовуватись тим, що їм за неї не платять. Усім виплатять гроші, однак я хочу запитати інше: чи ось такою грою деякі хлопці заслуговують, щоб їм платили? У «Карпатах» багато футболістів не дотягують до рівня, який хочуть бачити вболівальники, керівництво клубу. Для нас кожен матч – це стрес, але ми повинні пройти цей шлях, зробити чіткі висновки та під час зимового міжсезоння зробити все правильно».

«Вважаю, що клуб дасть нам можливість підготуватись до весняної частини чемпіонату таким чином, щоб команда виглядала так, як від неї очікують. Я відчуваю підтримку керівництва. Мою думку чують і розуміють, як і мій аналіз того, що відбувається. Футбол – це гра та емоції, після такого матчу може бути такий настрій, який може вплинути на все. Я готовий та знаю що робити, але вирішує завжди керівництво. Як тренер я готовий до будь-якого рішення».

«Я би міг думати над відставкою, якби я комплектував цю команду та переконував керівництво, що цей склад конкурентоздатний, ми повинні щось вигравати, і так далі. Якби я зібрав футболістів, які мені потрібні, та згодом вони грали ось так, то я би сам розмовляв на цю тему з керівництвом. Я прийшов під час сезону до «Карпат» та кардинально щось змінити у мене на сьогоднішній день не виходить. Сподіваюсь, що під час зимової паузи мені вдасться зробити, те чого я хочу. Мені дуже боляче та соромно, тому що я бачу людей, які підтримують нас».

Comments: