Руслану Костишину не сподобалося суддівство в поєдинку в «Ворсклою» (0:1). Переможний гол господарі забили з пенальті, якого, на думку тренера, не було.

«Грою я задоволений, незадоволений результатом. Ми добре грали, але програли. Це накладає неприємний відбиток. Якщо в цілому про гру, то Юрій Вільєвіч стримав слово. Після матчу з «Дніпром» він сказав суддям: «Я це запам’ятав». І пам'ять у нього добра, бо нас так поганяли сьогодні. Я був переконаний, що пенальті був, але подивився повтор і вже не можу так сказати. Наш футболіст ховав руки. Він же не може їх відрізати!? Давайте безрукі футболісти будуть грати. Всі ці трактовки…

Нам то пенальті, то вилучення. Таке враження, що вже весна настала. Таке зазвичай весною роблять, коли йде розподілення команд на шістки. Юрій Вільєвіч запам’ятав гру в Дніпрі і зрозумів, як треба працювати. Мені теж треба казати на всю Україну, що в мене пам'ять хороша? Нашому президенту треба п’ять комбайнів продати, щоб боротися із цим свавіллям», - сказав Костишин.

«Колос» після 16-ти турів УПЛ посідає 9-те місце, маючи в активі 17 очок.

Comments: