Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран висловився щодо своєї двоматчевої дискваліфікації після того, як тренер був вилучений у матчі проти "Олімпіка" (0:0).

"Звичайно, моя провина є: не стримував емоцій. Я, як тренер, неправильно повів себе в деяких моментах, але і вилучення Юрія Паньківа, який зіграв в м’яч, а не в суперника; і ті слова, які я почув від арбітра матчу Сергія Бойка в перерві (ці слова КДК чомусь не врахувала), коли я звернувся до нього зі словами: "Сергій, що ви робите, там же не було вилучення у Паньківа, він же зіграв в м’яч, всі бачили". Бойко мені відповів: " Зачекай, ще другий тайм є. Ще подивишся що буде у другому таймі".

Як після таких слів можна бути спокійним і керувати командою? У другому таймі капітан "Олімпіка" Дмитро Гришко зриває атаку. Я вимагаю від арбітра дати жовту цьому гравцю. Бойко підбігає і показує жовту картку мені. Четвертий арбітр, який був поруч із нами, каже: "Дай ще жовту і Гришку". Бойко розвертається і дає жовту Гришку.

Я не знаю, про що це говорить, може у нас з цим арбітром якісь особисті стосунки? Це просто вже не перший момент із цим рефері. Я дуже добре пам’ятаю, коли в матчі проти "Чорноморця" Бойко на рівному місці, коли Сітало в боротьбі наступив опоненту на ногу, відразу показав Артему червону карту. Я думаю, що в подальшому, якщо Сергій Бойко буде обслуговувати матчі "Олександрії", ми ще не раз побачимо цю неприязнь до команди і до мене особисто. Так, мені дуже неприємно, що я буду пропускати два наступні матчі в чемпіонаті. Я надіявся на один, але, моя провина лише в тому, що я не стримував емоцій проти цього арбітра. Що стосується Юрія Паньківа, добре, що він пропустить лише одну гру, бо міг би пропустити і дві. В комітеті сказали, що там була небезпечна гра з боку голкіпера. Хоча було видно, що Юрій не попав в гравця. Так, був підкат, але Паньків грав у м’яч", - сказав Шаран.

Comments: