Шаран: Якщо Бойко буде судити матчі Олександрії, ми ще не раз побачимо цю неприязнь до команди

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран висловився щодо своєї двоматчевої дискваліфікації після того, як тренер був вилучений у матчі проти "Олімпіка" (0:0).

"Звичайно, моя провина є: не стримував емоцій. Я, як тренер, неправильно повів себе в деяких моментах, але і вилучення Юрія Паньківа, який зіграв в м’яч, а не в суперника; і ті слова, які я почув від арбітра матчу Сергія Бойка в перерві (ці слова КДК чомусь не врахувала), коли я звернувся до нього зі словами: "Сергій, що ви робите, там же не було вилучення у Паньківа, він же зіграв в м’яч, всі бачили". Бойко мені відповів: " Зачекай, ще другий тайм є. Ще подивишся що буде у другому таймі".

Як після таких слів можна бути спокійним і керувати командою? У другому таймі капітан "Олімпіка" Дмитро Гришко зриває атаку. Я вимагаю від арбітра дати жовту цьому гравцю. Бойко підбігає і показує жовту картку мені. Четвертий арбітр, який був поруч із нами, каже: "Дай ще жовту і Гришку". Бойко розвертається і дає жовту Гришку.

Я не знаю, про що це говорить, може у нас з цим арбітром якісь особисті стосунки? Це просто вже не перший момент із цим рефері. Я дуже добре пам’ятаю, коли в матчі проти "Чорноморця" Бойко на рівному місці, коли Сітало в боротьбі наступив опоненту на ногу, відразу показав Артему червону карту. Я думаю, що в подальшому, якщо Сергій Бойко буде обслуговувати матчі "Олександрії", ми ще не раз побачимо цю неприязнь до команди і до мене особисто. Так, мені дуже неприємно, що я буду пропускати два наступні матчі в чемпіонаті. Я надіявся на один, але, моя провина лише в тому, що я не стримував емоцій проти цього арбітра. Що стосується Юрія Паньківа, добре, що він пропустить лише одну гру, бо міг би пропустити і дві. В комітеті сказали, що там була небезпечна гра з боку голкіпера. Хоча було видно, що Юрій не попав в гравця. Так, був підкат, але Паньків грав у м’яч", - сказав Шаран.

Додати коментар

Захисний код
Оновити