На офіційному сайті «Динамо» з'явилася заява щодо рішення КДК УАФ покарати київський клуб за расистську поведінку його фанів штрафом в 500 000 гривень, одним матчем УПЛ без глядачів і ще одним - умовно.

«Зазначене рішення є яскравим прикладом вибіркового футбольного правосуддя, оскільки воно було прийнято всупереч принципам повноти, об'єктивності і всебічності розгляду справ та в порушення усталеної дисциплінарної практики органів УАФ і УЄФА. 

До сих пір не закінчено розслідування кримінального провадження за фактами подій на ОСК «Металіст», що унеможливлює визначення винності чи невинності осіб - можливих порушників.

На наші неодноразові усні та письмові запити на адресу команди-господаря матчу і офіційного телемовника ТК «Футбол 1/2» про надання відео- і аудіоматеріалів матчу, ніяких відповідей не надходило. Більш того, при розгляді справи КДК УАФ проігнорував дану аргументацію нашого клубу і відмовив в клопотанні про витребування доказів, чим грубо порушив принцип повноти розгляду.

Крім того, рішення про покарання у вигляді проведення домашнього матчу без глядачів за можливі порушення, які могли мати місце під час виїзної гри є безпрецедентним. 

Безсумнівно таке неправомірне рішення буде оскаржене нашим клубом в певні регламентні терміни. Це буде зроблено з єдиною метою - встановлення істини в цій непростій справі, оскільки неможливо прийняти об'єктивне рішення про винуватість чи невинуватість клубу та інших осіб без повного та всебічного розслідування обставин інциденту.

Ще раз підкреслюємо нашу непохитну позицію нульової толерантності до будь-яких проявів насильства, расизму та інших проявів нетерпимості на вітчизняних стадіонах, підтверджуємо готовність співпраці з правоохоронними органами та медійним співтовариством », - сказано в заяві.

Comments: