Несін - виступав за юнацьку та молодіжну збірну України. Вважався одним з найперспективніших футболістів України.

Був визнаний одним із найкращих гравців на турнірі пам'яті Валентина Гранаткіна. І така безглузда смерть.

 Вихованець каховського футболу, згодом займався в дніпропетровському УФК. Професійну кар'єру розпочав у дніпропетровському «Дніпрі». У 2002 році грав на правах оренди у київському «Динамо». У 2003 році виступав також на правах оренди у «Борисфені». Перебував на перегляді в російських клубах «Динамо» і «Ростов». 2004 року став гравцем полтавської «Ворскли-Нафтогаз».

22 грудня 2004 року помер у лікарні в Новій Каховці, після того, як потрапив у автомобільну аварію.

Віталій їхав на задньому сидінні в машині свого друга, коли трапилася аварія і машина розбилася. Приятель футболіста, який керував автомобілем, отримав незначні травми, а його дружина і дитина померли на місці. Віталія Несіна з розривом селезінки та обширною втратою крові в коматозному стані привезли в районну лікарню Нової Каховки. Добу боролися лікарі за життя спортсмена, але всі їхні зусилля, на жаль, виявилися марними. Не приходячи до тями Віталій Несін помер. Футболіста поховали в Новій Каховці.

Було встановлено пам'ятник Віталію Несіну, в каховській дитячо-юнацькій спортивній школі є меморіальна дошка пам'яті Віталія Несіна. Щороку проходить традиційний дитячо-юнацький турнір з міні-футболу «Меморіал пам'яті вихованця Каховської ДЮСШ футболіста Віталія Несіна».

Незадовго до смерті Віталій збирався одружитися на дівчині Яні, сестрі загиблого воротаря Сергія Перхуна. Несін познайомився з Яною в Ялті, де проводив збори з другою командою «Дніпра». Після того як Віталій помер, він приходив уві сні до Яни. Віталій Несін часто їздив до дитячих будинків, купуючи різні подарунки.

Comments: