Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник поділився враженнями від перемоги в 11-му турі УПЛ над «Десною» (2: 1).

«Дотерпіли, можна сказати. Подібний цієї зустрічі матч у нас вже був, коли ми грали, але не могли дотиснути і реалізувати моменти. Сьогодні матч був монотонний.

«Десна» - хороша команда, яка грає другим номером. Футболісти у них пристойної якості. Знаємо, що їх обойма йде ще мало не з першої ліги. Можу тільки комплімент сказати суперникам. А ми проявили не те що характер, а показали віру в себе, шукали моменти.

Завжди з побоюванням ставимося до молоді, яка приїжджає зі збірної назад, тому що вони там теж грають, і було два матчі. Цього разу вони вийшли на поле, освіжили гру і створили вирішальні моменти, після або за підсумком яких ми забивали.

Навіть за рахунку 1: 1 була віра в те, що ми, як і в зустрічі з «Динамо», будемо йти вперед, тиснути і шукати шанси. Це і сталося. Цьому ми нескінченно раді.

Важливий матч був для нас. Але, як я говорив раніше, не вирішальний, так як ще 9 очок можна було набрати в очному протистоянні з «Десною» в разі потрапляння до першої шістки. Дивимося вперед з оптимізмом », - сказав Скрипник.

Comments: