Шаран: Проблема залишається, ще не всі гравці отримали негативні тести

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував перемогу в 6-му турі УПЛ над «Інгульцем» (4 : 3).

Вдячний уболівальникам і президенту клубу за підтримку до, під час і після матчу. Був важкий матч. Ми опинилися в такій ситуації. У «Шахтаря» такі ж проблеми, у «Ворскли», та й у «Інгульця» були проблеми по гравцях. Така ситуація – багато тестів, гравці не тренувалися, збиралися перед матчем за 2-3 дні, деякі приїхали тільки вчора.

Сподівалися на молодих. Ситуація складалася так, що ми вигравали 4:0 і спокійно повинні були грати. Потім, на жаль, сталося видалення Лучкевича. Нам і так складно було грати, а грати в меншості – це дуже складно. Розуміли, що з кожною хвилиною ми будемо підсаджуватися.

Але хлопці молодці, витримали тим, правильно зіграли в захисті і досягли дуже важливої ​​перемоги. Ми просили, намагалися перенести цей матч з урахуванням ситуації. Я вдячний хлопцям, які отримали негативні тести і відразу приїхали в Олександрію. Розуміли, що дуже складно буде грати, важливо не отримати травму після такої паузи.

Проблема залишається, ще не всі гравці отримали негативні тести. Ми їх чекаємо, сподіваємося, що вони підсилять нашу команду до наступного матчу», – сказав Шаран.

Comments: