Василь Кобін задоволений перемогою Миная в матчі проти Металіста 1925

Наставник Миная Василь Кобін ексклюзивно для програми #залишайсязФутболом прокоментував перемогу своєї команди над Металістом 1925 (1:0) в принциповому матчі Першої ліги.

- Сьогодні була гра двох гарних команд. Рівний матч. У першому таймі Металіст 1925 виглядав краще, а у нас дещо не виходив пресинг. У другій половині зустрічі ми були краще: забили гол і довели гру до перемоги.

- Ми згадували перед матчем вашу перепалку зі Стороженком в ефірі програми #залишайсязФутболом. Ви налаштовували себе і футболістів на цю принципову зустріч?

- Якщо чесно, то ні. Це була інтернетна боротьба. Ми спокійно готувалися, прекрасно розуміючи, що приїжджає хороша команда - лідер чемпіонату. Не просто лідер, а колектив, який показує цікавий футбол. Ми готувалися до важкого матчу. Власне, він таким і вийшов.

Я хочу подякувати своїм гравцям, які віддалися на полі. Дві гри на спеці - важкувато. Через чотири дні у нас знову буде важка гра (проти Агробізнесу на виїзді — прим.).

Всі розмови інтернетні мене не турбують. Я знаю, що тренувати команду і сидіти в кабінеті й розповідати — дві великі різниці.

Comments: