Клуб УПЛ на цьому тижні може знятися з чемпіонату України

Карпати на цьому тижні знімуться з розіграшу чемпіонату України, повідомив журналіст Сергій Болотников під час стріму програми ТаТоТаке.

За його інформацією, львівський клуб має борг у 5 мільйонів доларів, в зв'язку з чим йому відмовлено у видачі ліцензії на наступний сезон Favbet Ліги.

Новий власник Карпат Олег Смалійчук намагався врегулювати фінансові негаразди львів'ян з Ігорем Коломойським, якому, за неофіційною інформацією, належать 50% частки в клубі.

«Всі три тижні Олег Смалійчук знаходиться в Україні і намагається зустрітися з Коломойським, щоб обговорити майбутню стратегію клубу. Він хотів, щоб Коломойський погасив 50% цих боргів, ще 50% він би взяв на себе, а також фінансував клуб ще на 50%. Це логічно, тому що Коломойський володіє 50% клубу », - заявив Болотников.

«Або ж, якщо Коломойський відмовляється, то, кажуть, що Смалійчук був навіть готовий викупити в якусь відстрочку - як я розумію, 25 мільйонів доларів коштує ця його  частина. У крайньому випадку, він хотів обговорити це з Коломойським і запропонувати ці два варіанти ».

«Коломойський весь цей час морозиться. Смалійчук так з ним і не зустрівся за ці три тижні, і ця зустріч не планувалася з боку Коломойського. Тому в принципі Смалійчук змушений йти на цей крок, бо який сенс витрачати гроші на ці матчі, які залишилися, якщо команда не отримає ліцензію на наступний сезон.

Кажуть, що Карпати будуть створюватися заново. Новий сезон команда, можливо, почне не з аматорів, а з Другої або Першої ліги».

У травні Смалійчук викупив 50% частки Карпат у почесного президента зелено-білих Петра Димінського. На той момент було відомо про фінансові проблеми клубу, в тому числі і про тривалі затримки зарплати.

Після 24 зіграних матчів львівська команда посідає останнє місце в турнірній таблиці Favbet Ліги і впевнено йде на виліт в Першу Лігу. Команда Романа Санжара на 8 очок відстає від рятівного 11-го місця, при цьому не перемагає в чемпіонаті з вересня (у Львів є чотири матчі в запасі).

Comments: