Результат пошуку зображень за запитом "бабич марікполь"

Коуч Маріуполя Олександр Бабич прокоментував результат матчу 3-го раунду ЛЄ проти Бордо (1:3).

- Маріуполь мав не менше шансів, ніж Бордо, але не реалізував. Клас гравців Бордо вищий. Це позначилося.

Складно коментувати пропущені голи. Так у футболі буває, хто менше помиляється, той не програє матчі. Не хотілося, щоб ми самі собі привозили такі прості м'ячі, але ми вчимося ..

Футбол був з обох сторін атакувальним, були моменти у нас і у Бордо. Нам є куди рости, є над чим працювати. Індивідуальна майстерність окремих футболістів позначилася.

На установці і перед виходом на поле акцентували на тому, що завдання - забити швидкий гол. Акцентували увагу, що при стандартах біля своїх воріт суперник не дуже добре грає. Здорово спрацювали в підборі, забили.

Будемо думати, як зіграти наступний матч. Маленький шанс у нас є, будемо боротися. У нас тиждень, щоб підготуватися. Головне, щоб хлопці вийшли розкуті, спокійно грали в футбол. Тоді вийде показати гру.

Не можу сказати, що команда просіла, так зіграти нас змусив суперник. Подивіться, які якості у гравців Бордо. Суперник змусив притиснутися до воріт і створював моменти.

У пропущених голах не було комбінацій Бордо, ми самі собі привезли, - наводить слова фахівця Tribuna з посиланням на ТК Футбол.

Матч-відповідь Бордо - Маріуполь відбудеться 16-го серпня.