Результат пошуку зображень за запитом "uhbwer jktrcfylhsz"

Півзахисник Олександрії Василь Грицук поділився думками про старт команди в сезоні 18/19.

- Василю, три матчі (причому два на виїзді) - три перемоги. Перше місце в таблиці. Ви самі сподівалися на такий блискучий старт сезону?

- В Олександрії ніхто не думав, що старт сезону вийде настільки успішним. З іншого боку, ми завжди, на будь-який матч, виходимо з наміром перемагати. Значить, вся команда добре попрацювала на літніх тренувальних зборах.

- Розмірковуючи про початок чемпіонату і виступ Олександрії, фахівці акцентують на фірмовому стилі команди, його можна назвати анти-тікі-така: мінімальне володіння м'ячем, швидкі контратаки через довгі паси, готовність футболістів до силової боротьби ...

- Все це правильні спостереження. Кожен керманич має свій стиль, і Володимир Шаран - не виняток: він просить нас грати так, як всі бачать на полі. Головне те, що наш стиль дає результат, він виправдав себе за ті кілька років, що Володимир Богданович є тренером Олександрії.

- Цікавий момент: поки Ваша команда не пропускала м'ячів, при тому, що влітку не дорахувалася провідного центрбека - Андрія Гітченка.

- Я б ще відзначив, що суперники не так вже й багато моментів нам створили. Поки не можна сказати, що Юрій Паньків - дуже сильний воротар - працює в поті чола (хоча все ще можливо - сезон довгий!) ... Вважаю, нуль в графі пропущені м'ячі - заслуга всіх футболістів, в тому числі нападників, які допомагають захисникам при захисті, - сказав футболіст.

Нагадаємо, що наступний поєдинок підопічні Володимира Шарана зіграють проти ФК Арсенал-Київ. Зустріч відбудеться 12-го серпня.