У Кропивницькому «Зiрка» розгромила  футбольну команду «Технополь»

 

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

Вчора, 8 серпня, у Кропивницькому «Зiрка», в рамках пiдготовки до поєдинку 4-го туру Першої лiги, зiграла контрольний поєдинок iз земляками з «Технополя». Про це iдеться на сайтi ФК.

Пiдопiчнi Андрiя Горбаня без особливих складнощiв переграли одного iз лiдерiв чемпiонату Кiровоградщини, забивши у ворота конкурентiв сiм «сухих» м’ячiв.

З перших хвилин на поле у складi «Зiрки» вийшли майже всi провiднi виконавцi. I хлопцi Олександра Мизенка та Олександра Спiвака певно не очiкували такого граничного налаштування вiд господарiв поля. Адже через пiвгодини гри доля її переможця була визначена. «Зiрковi» з перших хвилин рiшуче пiшли вперед й раз по раз ставили перед захисниками «Технополю» надскладнi завдання. Оборона та голкiпер номiнальних гостей просто не встигали за стрiмкими та доволi осмисленими атаками конкурентiв. Тож, i голи не змусили себе довго чекати. При цьому м’ячi пiдопiчнi Андрiя Горбаня забивали на будь-який смак: пiсля класних комбiнацiй, ударiв iз середньої та дальньої вiдстанi й скориставшись помилками воротаря та захисникiв. До перерви двiчi вiдзначився Максим Авер’янов, а ще по одному голу на свiй рахунок записали Дмитро Хорольський, Iван Рудницький та Олексiй Збунь – 5:0.

У другому таймi наставники обох команд провели чимало замiн. У «Зiрки» на поле вийшли декiлька потенцiйних новачкiв, якi справили дуже позитивне враження. I хоча «технополiвцi» в нападi стали дiяти бiльш рiшуче й, навiть, в одному з епiзодiв претендували на пенальтi, але перевага «зiркових» залишалися дуже вiдчутною. Забити гостям так i не вдалося. А ось пiдопiчнi Андрiя Горбаня вiдзначилися ще двiчi. Спочатку Артем Сьомка реалiзував вихiд сам на сам, а потiм потенцiйний новобранець елегантно «на носовiй хустинцi» розiбрався у воротарському майданчику iз захисниками та голкiпером й майже з нульового кута вразив порожнi ворота – 7:0.

Отже, реванш у «Зiрки» вийшов солiдний. Сама ж гра не тiльки пiдняла настрiй нашим гравцям, але й дозволила тренерам ще раз переглянути потенцiйних новачкiв, вiдпрацювати новi зв’язки та тактичнi схеми перед надважливим виїздом до Києва, де вже в суботу пiдопiчнi Андрiя Горбаня зустрiнуться з «Оболонню Бровар».