Деркач: З Литовченком ми пройшли великий шлях в Україні, тепер будемо працювати і в Могильові

 

Колишній захисник Арсеналу-Київ розповів про адаптацію в могильовському Дніпрі

Новачок могильовського "Дніпра", український захисник Андрій Деркач поділився враженнями після підписання контракту з білоруським клубом.

- Як з'явився варіант з "Дніпром"?

- Подзвонив агент, сказав, що є певний інтерес з боку "Дніпра". У підсумку я довго не думав і опинився в Могильові.

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

- Твоїм останнім клубом був київський "Арсенал", головним тренером якого був Сергій Литовченко. Ти ж приїхав в Могильов ще до призначення Сергія Вікторовича. Як ти сприйняв його приїзд в Могильов?

- Мене це дуже порадувало! Разом з Сергієм Вікторовичем ми пройшли великий шлях в Україні, а тепер будемо працювати і тут. Тим більше у нас з ним хороші стосунки, тому я тільки радий, що він приїхав в Могильов.

- Що ти знав про білоруський чемпіонат?

- Безпосередньо з білоруськими клубами я не перетинався, але у мене кілька друзів зараз грають в Білорусі. Наприклад, Олег Карамушка та Артем Старгородський грають зараз за "Вітебськ". Тому, виходячи з їхніх розповідей, уявлення про білоруському чемпіонаті я мав. Хоча чесно скажу, сам я не стежив уважно за ним, але в загальних рисах розумів що і як.

- Які у тебе були знання про Могильов і "Дніпро"?

- Знав, що тут досить самобутня команда. Можливо, у команди десь щось не пішло. Хоча непогано стартували в чемпіонаті, але потім щось зламалося. Не знаю, що сталося. В результаті у команди пішла серія невдач, яка надломила пацанів.

- Як проходить твоя адаптація в команді?

- Все відмінно! Команда хороша, тому проблем ніяких немає. Думаю, що у нас все буде нормально, і ми вирішимо завдання.

- Які ти ставиш перед собою цілі?

- Єдина конкретна мета - це допомогти клубу залишитися у вищій лізі. Це єдина мета, напевно, не тільки у мене, а й у всіх хлопців, які будуть виходити на поле. У кожного повинна бути одна мета - допомогти команді залишитися у вищій лізі. Ми самі загнали себе в яму, з якої тепер доводиться вибиратися. Для мене головне приносити користь команді в кожній грі.

Нагадаємо, що Андрій Деркач починав кар'єру в "Борисфені", після якого опинився в "Шахтарі". Грав за дубль, але в основу гірників так і не пробився. У послужному списку Андрія також є "Волинь", "Закарпаття", "Прикарпаття", "Геліос". Три роки виступав за різні клуби в Узбекистані. У минулому сезоні зіграв 31 матч у Першій лізі за "Арсенал-Київ", в яких забив один гол.