SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

 

Завтра увага України буде прикута до Ліги Європи. До третього кваліфайраунду турніру «Маріуполь» підходить у ліпшому ігровому тонусі за свого суперника. Адже «Бордо» ще не мав практики у чемпіонаті Франції - він стартує лише найближчими вихідними. Тож офіційних поєдинків мав лише два - у другому раунді відбору з латвійським «Вентспілсом». За цими матчами тренерський штаб азовців і вивчав «Бордо». Залишилось ознайомити футболістів із сильними сторонами та недоліками суперника.

Іменитість «Бордо» нині нічим не підкріплена, отож боятися його не варто, вважає Мирон Маркевич. Український фахівець радить «Маріуполю» докласти максимальних зусиль у двоматчевому протистоянні - і тоді успіх цілком імовірний.

Мирон Маркевич , голова Комітету збірних команд ФФУ:

- Непросто грати кожні три дні. Сам пам’ятаю «Металіст» та «Дніпро». Нам також доводилося здійснювати перельоти.

Тому в «Маріуполю» був провал дома у матчі із «Десною». Довго добиралися зі Швеції.

Команда пройшла «Юргорден», але все-таки «Бордо» - це не «Юргорден», це трошки інша команда. Але боятися не треба. «Бордо», будемо говорити, трошки сильніший за «Юргорден». Я так добре не знаю французький футбол, не дивився… Але вони тільки починають чемпіонат. А «Маріуполь» уже зіграв чотири-п’ять матчів. Я думаю, що «Бордо» можна пройти.