Результат пошуку зображень за запитом

Досвідчений захисник Сергій Даценко разом з "Арсеналом-Київ" піднімався з Першої ліги в УПЛ. Футболіст розповів, що змінилося в тренувальному процесі "канонірів" і чому кияни невдало стартували в новому сезоні.

- Сергію, Ви один з небагатьох, хто залишився в команді з часів Першої ліги. Причина контракт чи Раванеллі Ви підходите під його модель гри?

- Містер перед початком чемпіонату сказав що розраховує, хоча контракт був продовжений до його призначення.

- Якби Ви охарактеризували італійця?

- Він дуже емоційний, як і всі італійці. Багато спостерігає зі сторони, знайомитися з українським футболом, все-таки відмінностей багато від тієї ж Італії. Кожен чемпіонат специфічний по своєму.

- Що нового він приніс у тренувальний процес?

- Тренувальний процес змінився кардинально, як у обсягах так і в підході до нього. Тренер хоче, що б ми помінялися ментально, вірили в свої сили і в партнерів на футбольному полі.

- В команді багато легіонерів: французи, вихідці з балканських країн, тренер італієць. Як відбувається порозуміння з українцями?

- У команді є перекладач, всі основні завдання проходять через нього. З італійської на англійську для балканців і французів. З італійської на українську на наших хлопців. Так само Містер вільно говорить англійською. Я спілкуюся на італійській - буває допомагаю, але в основному помічникам, і для себе розумію все, що говорить тренер і без перекладача.

- В чому на Вашу думку провальна стартова частина сезону?

- Команда насправді змінилася на 90%. Дуже важко було на зборах, команда і зараз формується. Мало було часу, тільки зараз починає щось вимальовуватися, але працювати ще потрібно багато.

- Хто поведе команду за собою і хто є найперспективнішим гравцем на Ваш погляд?

- Лідерів має бути багато, в кожній лінії повинен бути лідер. Багато хлопців перспективних зараз в команді, але говорю ще раз - поки йде формування колективу команди. Притираємося один до одного, це нормальний процес, коли багато нових футболістів. Ось побачите - буде зовсім інша команда в вересні, жовтні.