Григорчук: Ми дуже незадоволені і заслуговуємо критики

Головний тренер "Астани" Роман Григорчук підвів підсумок домашньої поразки від загребського "Динамо" в кваліфікації Ліги Чемпіонів.

SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!

- Не будемо проводити глибокий аналіз гри, але ми розуміємо, що була допущена маса помилок. Ми будемо розбиратися з цим і працювати над своїми помилками. Настрій зараз вкрай поганий, так як ми вірили, що зіграємо краще і доб'ємося позитивного результату.

- Чи задоволені ви грою крайніх нападників Томасова і Педро Енріке?

- Я не задоволений усім - собою, грою, в такий момент не можна бути чимось задоволеним. В такий момент нам потрібно згуртуватися і не потрібно критикувати когось персонально. Я констатую той факт, що не були в порядку, ми не добилися потрібного результату, чим ми дуже незадоволені і заслуговуємо критики.

- Ви проходили "Динамо Загреб" з "Чорноморцем". Наскільки хорвати стали сильнішими?

- "Динамо" завжди сильна команда, ми розуміли це до гри. Якщо порівнювати з тією командою, з якою ми грали з "Черномоцем", то там залишився лише один футболіст - Адемі. В принципі стиль гри і тактичний малюнок залишився таким же, в складі зібрані футболісти добротного рівня і вони зіграли організовано, впевнено в собі, на своєму рівні.

- Як Ви оцінюєте шанси команди у другій грі в Загребі?

- Важко оцінювати шанси, коли ми програли вдома 2:0. При цьому ми програли по справі. Можливо, рахунок міг би бути іншим, по такій грі ми могли забити, але ми маємо дуже важкий рахунок. Ми розуміємо, що шансів у нас не так багато, але вони є, і ми повинні зіграти наступний матч, щоб використовувати свій шанс, за нього битися.

- Виходячи з першого матчу, чи готові Ви в Загребі піти ва-банк і зіграти в два великих форварда?

- Потрібно розуміти, що не можна назвати схему в два форварда більш атакуючій, ніж наша схема, ми грали в три нападники. Питання не в кількості нападників, а в тому, як це схема працює. У нас є час, щоб прийняти рішення про те, як зіграємо в Хорватії.

- Що можна виправити за тиждень?

- Можна зробити багато. Ми не граємо в чемпіонаті, завдяки чому у нас є тренувальні дні, за які ми повинні стати краще і поправити деякі моменти, які потрібно виправити.

- Впало в око, що була недостатня узгодженість в діях команди. Чи означає це, що вам потрібен час, щоб зігратися?

- Я можу з вами погодитися. Але я не хочу говорити про час, тому що в такий момент це буде неправильно. Ми будемо продовжувати роботу і я не буду робити якісь знижки, вся відповідальність на мені, нікому не буде цікаві розмови про час. Єдине, в чому я погоджуся, що був ряд моментів, коли нам не вистачало найтоншої зіграності.

- Судді не зарахували гол "Астани". У зв'язку з цим на Ваш погляд потрібна система VAR в Лізі Чемпіонів?

- Я не можу сказати нічого про суддівство, бо не знаю з якого приводу гол був не зарахований, але для самого футболу ця система є великим плюсом, так що я за неї.