Голи: Садіо Мане (48, 95) - Олів'є Жиру (36), Жоржиньо (101, з пенальті)

Поп: Джордан Хендерсон (85), Трент Александер-Арнольд (107) - Сезар Аспілікуета (79)

«Ліверпуль»: Адріан - Енді Робертсон (Трент Александер-Арнольд, 91), Вірджіл ван Дейк, Жоель Матіп, Джо Гомес - Джордан Хендерсон, Фабіньо, Джеймс Мілнер (Жоржиньо Вейналдум, 64) - Садіо Мане (Дивока Орігі, 103), Мохамед Салах, Алекс Окслейд-Чемберлен (Роберто Фірміно, 46)

Запас: Енді Лонерган, Куівін Келлехер, Адам Лаллана, Джердан Шакірі, Ріан Брюстер, Кі-Яна Гувер, Харві Еліотт

«Челсі»: Кепа Аррісабалага - Емерсон, Андреас Крістенсен (Фікайо Томорі, 85), Кюртен Зума, Сесар Аспілікуета - Матео Ковачич (Росс Барклі, 101), Н'Голо Канте, Жоржиньо - Педро Родрігес, Олів'є Жиру (Теммі Абрахам, 74 ), Крістіан Пулішіч (Мейсон Маунт, 74)

Запас: Віллі Кабальєро, Антоніо Рюдігер, Маркос Алонсо, Вілліан, Кенеді, Давида Дзаппакоста, Михайла Бачуаї, Фікайо Томорі, Біллі Гілмор

Арбітр: Стефані Фраппар (Франція)

Стадіон «Водафон Арена» (Стамбул, Туреччина)

У турецькому Стамбулі на домашньому стадіоні Бешикташа - Водафон Парк у матчі за Суперкубок Європи зустрічалися Ліверпуль і Челсі.

Челсі відкрив рахунок на 36-ій хвилині. Відзначився Жиру, якому асистував Пулишич. Через пару хвилин Пулишич подвоїв рахунок, але взяття воріт скасували, зафіксувавши положення поза грою.

На початку другого тайму матчу (на 48-ій хвилині) Мане після передачі Фірміно зрівняв рахунок - 1:1. Основний час зустрічі завершився внічию.

У першому овертаймі команди обмінялися забитими м’ячами. На 95-ій хвилині знову після передачі Фірміно відзначився Мане. А через шість хвилин у ворота Ліверпуля було призначено пенальті: голкіпер порушив правила проти Ебрахама. Жоржиньо реалізував пенальті, зрівнявши рахунок.

Другий овертайм пройшов без забитих м’ячів. Володар трофею визначався у серії пенальті. Останній пенальті не реалізував Ебрахам і Ліверпуль святкував перемогу.