Це перший кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, матчі у відповідь. 32-і команди, розділені на 16 ігрових протистоянь, борються за прав вийти до другого кола відбору. Переможені понизяться до кваліфікації Ліги Європи.

Футболістів "Шерифа" серйозно зачепила поразка від "Сабуртало" в першому поєдинку з рахунком 3:0. Тим паче – на своєму полі. І то закономірно. Молдавани видали просто шалену реакцію на подразника. Відставання було відігране вже впродовж перших десяти хвилин (!) поєдинку у відповідь.

Тиск був таким високим, що грузини забивали навіть в своїй ворота. Але потім господарям вдалося взяти себе в руки і заспокоїти гру. А там і рятівних, полегшувальний для них гол прийшов – ближче до середини другого тайму забив чорногорський легіонер "Сабуртало".

вистачило для виходу до наступного раунду, де "Сабуртало" зіграє з загребським "Динамо". Чи знайдеться місце для Дениса Шеліхова? Важко сказати. Принаймні, в протистоянні першого кваліфікаційного раунду український голкіпер обидва поєдинки просидів у запасі. А от Артем Гордієнко за "Шериф" грав. Сьогодні – 69 хвилин, але молдаванам це не допомогло.

"Сабуртало" (Грузія) – "Шериф" (Молдова) 1:3 (перший матч – 3:0)
Голи: Огнєн Роловіч 59 – Лірідон Лафіті 3, Гагі Маргелашвілі (автогол) 8, Роберт Тамбе 10

Вилучення: Матей Палчіч ("Шериф") 72