12 липня під Львівській міській раді відбулися урочистості - легендам львівського футболу, зокрема ветеранам львівських "Карпат" вручили нагороди та подяки.

Серед них: Ігор Кульчицький, Володимир Безубяк, Олександр Чижевський, Андрій Покладок, Валентин Ходукін, Віктор Ходукін, Богдан Грещак, Юрій Сусла, Ростислав Поточняк, Геннадій Лихачов, Валерій Сиров і Богдан Стронціцький.

Своїми враженнями поділився багаторічний капітан «Карпат», володар Кубка СРСР 1969 року - Ігор Кульчицький: «Сьогодні знаменна дата, адже відзначається 125-річчя українського та львівського футболу і 50-річчя, коли« Карпати »завоювали Кубок СРСР. Я радий, що нас ще пам'ятають, через 50 років з того моменту, коли ми отримали цей почесний трофей ». «Після фінального свистка в матчі проти СКА (Ростов-на-Дону) радість була неймовірна. Емоції переповнювали, адже ми тоді грали у другому дивізіоні і це було дуже велике досягнення. Дуже приємно, що «Карпати» - перша команда з західної України, яка виграла кубок Радянського Союзу », - підсумував Ігор Кульчицький.

Нагадаємо, що в неділю, 14-го липня о 17:00 на стадіоні «Арена Львів» відбудеться матч між легендами львівських «Карпат» і збірної України. Вхід вільний.