Новий дисциплінарний кодекс вступить в силу наступного тижня.

ФІФА в два рази збільшить мінімальне покарання за расистські інциденти під час футбольних матчів. Тепер порушників будуть дискваліфікувати мінімум на 10 ігор.   

Більш суворе розгляд заяв про расизм і дискримінацію є ключовою темою зміненого дисциплінарного кодексу ФІФА, який вступить в силу наступного тижня.

У ФІФА також заявили, що особи, які постраждали від расизму, можуть бути запрошені відповідним судовим органом для усної або письмової заяви.

Нагадаємо, що під час жіночого чемпіонату світу з футболу камерунські футболістки звинуватили ФІФА в расизмі через гол в їх ворота, який був зарахований після застосування системи відеоассістента (VAR). Інцидент стався в поєдинку Англія - ​​Камерун (3: 0). У кінцівці першого тайму англійки забили другий гол, але арбітр скасував його, зафіксувавши положення "поза грою". Але потім суддя завдяки VAR поміняв рішення.

А захисник "Тоттенхема" і збірної Англії Денні Роуз зізнався, що хоче завершити кар'єру через расизм. Раніше під час матчу відбіркового турніру чемпіонату Європи-2020 між англійцями і командою Чорногорії (5: 1) в його адресу пролунали расистські кричалки.