Зоря зіграла внічию з угорським Пакшем в заключному спарингу на зборі в Словенії.

Команди забили по одному м'ячу ще в першому таймі. Зоря відкрила рахунок на 17-й хвилині завдяки точному удару Владислава Кочергіна, але вже через 4 хвилини угорці відігралися. Рахунок 1: 1 і став підсумковим.

Варто зазначити, що повний матч в складі Зорі провів потенційний новачок Лазао. На заміну вийшли ще 2 футболіста, що знаходяться на перегляді, воротар Нікола Василь і захисник Джо Абу Ханна.

Всього на зборі в Словенії Зоря провела 5 матчів. Команда Віктора Скрипника перемогла Шкендія (3: 0), зіграла внічию з Хайдуком і Пакш, а також програла Осієку і Шльонську.

За інформацією офіційного сайту луганського клубу, завтра Зоря повернеться в Україну, де і продовжить підготовку до нового сезону.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону Зоря зайняла 5-е місце в турнірній таблиці УПЛ, і незабаром буде грати у відбірковому раунді Ліги Європи. Суперником луганчан стане переможець пари Будучность (Чорногорія) - Нарва (Естонія).

Зоря - Пакш (Угорщина) 1 : 1
Голи: Кочергін, 17 - Ремілі, 21

Зоря: Махарадзе (Василь, 50), Каменюка (Білий, 69), Литвин (Абу Ханна, 55), Ємець (Арвеладзе, 55), Михайличенко, Чайковський (Загоруйко, 55), Лазао, Кабаєв, Шалфеєв (Хомченовський, 60) , Кочергін (Іванісеня, 69), Будківський