Донецький "Шахтар" зазнав першої поразки при керівництві Луїша Каштру.

На зборах в Австрії "гірники" мінімально поступилися кіпрському АПОЕЛу.

АПОЕЛ – Шахтар 1 : 0
Гол: Халленіус, 84

"Шахтар": П'ятов (Шевченко, 71), Ісмаїлі (Сіпріано, 71), Матвієнко, Хочолава (Бондар, 67), Болбат (Бутко, 67), Степаненко (Піхальонок, 71), Патрік (Бланко Лещук, 79), Соломон (Тете, 46), Марлос (Фернандо, 71), Коваленко (Маркос Антоніо, 62), Мораєс (Сікан, 71)

Луїш Каштру випустив практично оптимальний склад – у воротах грав Пятов, четвірку захисників склали Болбат, Матвієнко, Хочолава та Ісмаїлі. У центрі поля діяли Степаненко та Алан Патрік, ближче до атаки – Коваленко, Марлос та Соломон, а на вістрі атаки вийшов Жуніор Мораес.

Долю матчу вирішив один забитий м’яч. На 84 хвилині нападник Лінус Халленіус, першим встиг на добивання, приніс перемогу АПОЕЛу.

Хоча у першому таймі матчу гірники мали хорошу можливіст ьвідкрити рахунок: з передачі Марлоса пробивав Соломон, але м'яч після його удару голкіпер перевів у стійку воріт.

Раніше "оранжево-чорні" перетиналися з командою з Нікосії в Лізі чемпіонів. У 2011-му донеччани зіграли внічию вдома (1:1) і перемогли в гостях (2:0).

Офіційний старт сезону у "Шахтаря" намічений на 28 липня, коли донеччани битимуться в Одесі за Суперкубок України з київським "Динамо".