Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував недавні обшуки в Будинку футболу, які на початку червня проводило Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і які були пов'язані з можливими корупційними схемами у виробництві і установці футбольних майданчиків.

"Відразу відповім, що бюджетні гроші витрачаються не УАФ і витрачалися вони не на потреби УАФ. Бюджетні гроші витрачалися для того, щоб в кожному смт діти могли займатися спортом. Платили це гроші абсолютно різним підрядникам, які вигравали тендери і будували майданчики. За останні час побудували вже близько 2000, і сьогодні на них грають в футбол десятки тисяч дітей і дорослих.

Але в цей період у наших опонентів було велике бажання дискредитувати всі програми розвитку, які реалізує УАФ. Внаслідок масштабної замовний інформаційної атаки, багато хто користувався неперевіреною інформацією, у тому числі і про держпрограму по полях. Усі давно знають автора цієї атаки, і кожен футбольний уболівальник теж знає цю людину.

Але ми не проти ніяких перевірок. Нехай йдуть. Ми ніколи не будемо закриті від перевіряючих органів, і навпаки робимо все, щоб уся інформація про нашу діяльність, а дуже часто вона спотворювалася, в законному порядку була перевірена, а результати перевірки доведені до громадськості. Ми вже отримуємо результати багатьох аудиторських та інших перевірок, і вони позитивні. І скільки б окремі особистості не намагалися нас очорнити, це ніколи не вплине на те, щоб в нашій країні з'являлися нові спортивні майданчики та стадіони.

Чи не вплинуть вони і на те, щоб наші збірні вигравали і ставали чемпіонами світу. Я вважаю, що за цим всім стоїть заздрість успіхам, заздрість того, що самі не змогли досягти такого результату", - сказав Павелко.