Бізнесмен і ресторатор Сатті Сінгх шалено фанатіє від «Рейнджерс».

Його любов до клубу настільки велика і безкомпромісна, що він назвав своїх синів на честь футболістів. І тепер не дивуйтесь, коли захочете поїсти в ресторані Глазго, а двері вам відчинить Олег Кузнєцов Сінгх.

1 січня 1994 року «Селтік» вдома приймав «Рейнджерс». Ще до перерви рейнджери трощили суперника на його полі – 3:0. Забили Марк Гейтлі і двічі Олексій Михайличенко.

Бізнесмен Сатті Сінгх у той момент був найщасливішим чоловіком на землі. Напередодні дружина народила йому сина, а тепер його команда перемагала в Old Firm Derby. У стані ейфорії люди здатні на різні божевільні вчинки. Сінгх при свідках заявив: «Мені все одно, хто це буде, але я назву свого сина іменем гравця, який заб’є четвертий м’яч».

Саме в такий спосіб маленький шотландський хлопчик індійського походження отримав слов’янське ім’я. Автором ТОГО САМОГО четвертого м’яча став український захисник Олег Кузнєцов.

«Рейнджерс» переміг «Селтик» – 4:2. А містер Сінгх не змінив свого рішення. «Так, це правдива історія. Мене справді назвали на честь Олега Кузнєцова», – підтвердив Tribuna.com Сінгх-молодший.