Асистент головного тренера збірної України Мауро Тассотті поділився своєю думкою про захисника «Динамо» Віталія Миколенко, якого ЗМІ сватають в «Мілан».

 - Миколенко - дуже цікавий хлопець, який ще молодий. Він почав грати за «Динамо» в минулому році і є прогресуючим футболістом, роль якого на поле поки що складно визначити, адже він може зіграти і на лівому фланзі, і в центрі захисту.

В даний момент ми з Шевченком використовуємо його на лівому фланзі оборони, але мені здається, що у Миколенко є відмінні якості, щоб грати центрального захисника в тактичній схемі з трьома гравцями на цій позиції.

- Він готовий до італійського чемпіонату або поки ще незрілий?

- В італійській лізі, тим більше в такій команді, як «Мілан», є свої нюанси. Але Миколенко - це хороша перспектива, і у нього є все, щоб прогресувати. Але на даний момент я не думаю, що він готовий грати за таку команду, як «Мілан». Йому всього 20 років. Особисто я був би радий побачити його гру в італійському чемпіонаті, тому що це дозволило б йому рости і розвиватися швидше, враховуючи, що наша ліга повністю відрізняється від української. В українській Прем'єр-лізі мало матчів високого рівня. А якщо ви не граєте в таких поєдинках, то вам важко рости, - сказав Тассотті в коментарі Pianetamilan.it.

Хто стане переможцем Першої ліги
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote: