Колишній тренер збірної України Леонід Буряк - про зміни, які були внесені до Регламенту чемпіонату України.

З нового сезону в елітному дивізіоні з'явиться плей-офф за єврокубкову путівку.

Ті команди, які не потрапили в топ-шістку, збережуть шанси пробитися в Лігу Європи. Плей-офф буде розіграний між командами, які посіли 5-8 місця.

"Введення плей-офф - абсурдне рішення. Воно призведе до несправедливості, - сказав Буряк в інтерв'ю газеті " Експрес". - Уявіть, команда, яка весь сезон билася за прохідне п'яте місце, в одному матчі плей-офф може втратити квиток в єврокубок. на мою думку, це порушення спортивного принципу. до того ж, ці зміни можуть негативно вплинути і на показники наших команд на міжнародній арені. Якщо, скажімо, восьмий команді за підсумками регулярного чемпіонату пощастить в одному матчі пробитися в Лігу Європи, то вона виступить слабкіше , ніж п'ята команда. Все-таки різниця в класі між п'ятою та восьмою командою може бути відчутною. Не так треба піднімати рівень чемпіонату України!

Для початку, вважаю, нам треба відмовитися від процесу натуралізації. Нашим клубам варто звертати увагу на доморощених футболістів, а не купувати низькосортних легіонерів, які перекривають шлях в команди нашим хлопцям.

Чемпіонат України слід збільшити з 12 до 16-ти клубів, а їхні боси повинні стати більш відповідальними. Бо як часто буває: один місяць зарплату гравцям вони платять, а потім п'ять місяців грошей немає".