Так як думки італійців викликає великий інтерес у читачів, FootBoom вирішили зібрати підбірку коментарів наших суперників по півфіналу ЧС-2019 (U-20).

Італійці, нагадаю, були незадоволені суддівством у матчі з Україною. Італійські вболівальники все-таки стежили за фіналом чемпіонату світу U-20, хоча і вважають, що він був не особливо цікавим. Після закінчення матчу думки розділилися.

Велика частина італійців продовжує вважати, що у них вкрали гол і цей чемпіонат світу могли б виграти вони. Інша частина все-таки визнала, що Україна гідно виступила і заслужила перемогу.

Charly: Так собі фінал вийшов. Корея дуже слабка, Україна теж не вразила. Міг би бути фінальний матч чемпіонату світу набагато цікавіше, якби там грали гідні суперники, а не ті, хто при інших обставин ніколи б не дійшов так далеко.

Gio: Справжній фінал ЧС-2019 був ... в півфіналі! Коли ми билися з Україною і програли. Було вже відразу зрозуміло, що Корея і Еквадор - це майбутні аутсайдери фіналу. Так і вийшло. Українці виграли дуже легко, незважаючи на швидкий пропущений гол. У фіналі мала грати Італія, але у ФІФА були свої думки на цей рахунок.

Morerti: Знаю, що українці не заслужили грати в фіналі після такого суддівства в матчі з Італією, але намагаюся про це більше не думати. Нічого не виправиш тепер. Якщо відсторонитися від неприязні до України, то вони виглядали непогано. Заслужено виграли фінал, але суперник у них був дуже слабкий. Тут їм пощастило.

Vio: А мені матч сподобався. Чи не тому, що суперники були серйозні, а через інтриги і емоцій. Українці здобули вольову перемогу і тут їх можна привітати, але давайте звернемо увагу на слабку гру Кореї. Вони мене здивували. Навіть не міг собі уявити, що до фіналу зможе дійти така слабка збірна.

Troy: Смішний матч вийшов. Ні, ну серйозно. Два гольових паси на українців віддали ... корейці! Я плакав від сміху! І це фінал ?! ФІФА, ви там зовсім очманіли, що у вас такі команди грають у вирішальному матчі ?! Може бути, пора переглянути сітку турнірів таких і підбирати команди по рейтингу? Те Греція виграє Євро, показуючи жахливу гру, то Португалія жодного разу не вигравши, доходить до фіналу Євро. Тепер на молодіжному чемпіонаті світу грають Корея і Україна, а корейці самі допомагають українцям виграти.

Alex: У України є гідні футболісти в складі: Попов, Булеца, Конопля, Сікан, Лунін - це дуже талановиті хлопці. Цітаішвілі і Супряга теж сподобалися. Особливо мене вразив гол Цітаішвілі - це була фантастика. Неприємно це визнавати, але Україна була кращою на турнірі. Можливо, в півфіналі їм пощастило з рішеннями суддів, але в цілому вони гідно провели чемпіонат світу, респект.

Pietro: Довго не міг змиритися з поразкою від України, але тепер вже емоції охололи. Не буду нічого говорити за півфінал, нехай це залишиться на совісті українців. Але в фіналі вони виглядали вражаюче. Сподобалася їх гра, повністю переграли Корею, діяли холоднокровно. Матч вийшов цікавим.

Fabiano: З одного боку, було забито 4 голи і один з них вийшов просто фантастичним. З іншого боку, як-то все було занадто блякло і спокійно. Не було напруження, не було емоцій, ніхто не бився. Всі один одному руки знизували і в ноги кланялися. Хіба це фінал ??? Хіба так повинні поводитися футболісти в найважливішому матчі в своєму житті? Корейці засмутили. Сподівався, що вони виграють у України, а тут таке безвольну поразку

Mateo51: Корея спочатку не вірила в себе і свої можливості. Навіть коли вони забили гол, то діяли занадто обережно. Україна більше хотіла виграти, більше вірила в себе. Тому їхня перемога вийшла заслуженою. Але я буду завжди говорити про те, що в цьому фіналі повинні були грати італійці. Ми б цю Корею розгромили 5: 0 або 6: 0. Суперник у України був дуже слабкий. Ну нехай собі українці порадіють, у них в футболі особливих досягнень немає, тепер буде що згадати.

Stefano: Навіщо купувати Неймара за 222 мільйони євро, якщо можна за копійки взяти Цітаішвілі? Раз 20 переглянув його гол. У мене прямо нерви здають: розумію, що мені його стиль гри когось нагадує, але не можу згадати, кого саме! Дуже технічний малий. Хотілося б бачити його в італійському чемпіонаті. Як і багатьох інших українців з цієї збірної.