Корейські вболівальники дуже адекватно сприйняли поразку від України в фіналі чемпіонату світу U-20 (3:1).

Вони втішали свою команду, хвалили її і писали про те, як вони пишаються Кореєю, як приємно було дійти до фіналу і відчути себе на вершині футболу. Крім того, корейці хвалили і українську команду, вітали її з перемогою і визнали, що Україна була неймовірною не тільки в фіналі, але і по ходу всього турніру. І чемпіонат світу U-20 виграла саме та команда, яка заслужила цього найбільше.

Ku-an: Вся країна в захваті від наших героїв! Ніхто не вірив, що ми зможемо навіть з групи вийти, а тут фінал! І яка інтрига в матчі! Всі думали, що Україна 100% фаворит, але ми змусили їх понервувати. Гордість переповнює мене. Гордість за футболістів, за тренерський штаб, за всю нашу країну. Дивився матч з іншими корейцями і відчув у цей момент єднання нації. Це неймовірні емоції. Навіть не думав, що футбол може так об'єднувати людей.

Lee: Я в захваті від українських гравців! Обожнюю Корею і всіх наших футболістів. Але футбол треба любити за красу. Наскільки ж шикарні гравці є в Україні: Лунін, Цітаішвілі, Конопля, Сікан, Попов - це хлопці точно гідні грати в кращих клубах Європи. На жаль, у Кореї є тільки один гравець такого високого рівня - Лі Кангін. Може бути, він навіть трохи талановитіший українців. Але один футболіст не може протистояти такій сильній і потужній збірній, як в України.

Shaizi: Ми всі любимо футбол, всі ми друзі в цьому великому світі. Зараз мені сумно, адже ми могли досягти більшого. Але я розумію в глибині душі, що ми програли кращій команді світу, дійсно найкращій. Україна була неймовірною. Україна була фантастичною і мені приємно, що чемпіонами стали вони. Це дуже скромні хлопці, які навіть святкували перемогу на турнірі якось ніяково, немов не вірячи, що вони змогли це зробити.

Chu: Є шанс, що ми збережемо цю команду, яка грала в фіналі, і у нас попереду буде світле майбутнє. Буде збірна, яка реально побореться за медалі вже на дорослому рівні. У Кореї все попереду! Хочу зустрітися з Україною тепер уже в фіналі дорослого чемпіонату світу. Цими ж складами. Було б круто!

Soda: Вітаю Корею з цим неймовірним досягненням. Але хочу зазначити і нашого суперника. Це була дуже гідна команда, яка грала в чистий футбол, без брудних фолів, без симуляцій. Це був дуже захоплюючий матч і виграв, на жаль, найсильніший. Ми просто не знали, як стримати натиск України. Вітаю обидві команди з гідним фіналом.

Art: Після забитого гола я навіть повірив, що ми зможемо виграти в України в фіналі чемпіонату світу. Але ми занадто рано стали відходити до своїх воріт, ми дозволили українцям володіти м'ячем і створювати моменти. Пропущений гол був справою часу. Саме так і вийшло. Не можна було давати українцям простір. Подивіться, як втік Цітаішвілі! Немов він летів на літаку!

Bo: В України практично ідеальна команда. Обіграти її практично неможливо. Навіть програючи, вони не поспішали бити по воротах, а намагалися розігрувати м'яч. Було видно, що їх відмінно підготували до матчу з Кореєю. Вони знали наші сильні і слабкі сторони. Знали, як потрібно діяти проти нас.

Chan: Кангін Лі виграв «Золотий м'яч» турніру! Це велике досягнення. Наша головна надія в майбутньому. Адже йому лише 18 років в лютому виповнилося. Звичайно, протистояти такій Україні було дуже складно, але я вважаю, що ми гідно виглядали і нам не повинно бути соромно за гру в фіналі чемпіонату світу.

Mio: Це була чудова гра у виконанні двох команд! До останнього вірив, що Корея зможе довести гру до додаткового часу, а потім перемогти в серії післяматчевих пенальті. Але не вийшло. Нічого страшного. Корейці - це воїни, а воїни ніколи не здаються. Ми програли зараз, але віримо в майбутні перемоги наших команд. Ці футболісти показали, що вони здатні перемагати навіть найсерйозніших суперників.

Sirius: Україна немов прилетіла до нас з іншої планети. Вони ні на секунду не сумнівалися у своїй перемозі. Вони грали з палаючими очима і навіть не дали приводу засумніватися в тому, хто тут кращий на полі. Навіть після нашого гола у мене не було відчуття, що ми виграємо, настільки холоднокровно діяли українці. Але переломний момент все-таки був. Сейв Луніна - це було щось неймовірне. Якби ми тоді забили, то навіть інопланетяни з планети Україна могли б мерзнути. Але у наших суперників в кожній лінії були неймовірні гравці, тому мені не соромно за поразку. Програвати такій команді не образливо. Нам показали, як можна і потрібно грати в футбол. Спасибі за все, Польща, ти подарувала нам багато щасливих днів.

Deok: Це був матч, гідний фіналу! Я б порівняв це з битвою Супермена проти Бетмена. Бій двох потужних суперників і ніхто не міг до останнього моменту передбачити, хто ж виграє. Але неймовірний гол Цітаішвілі зняв всі питання. Цей чемпіонат світу я запам'ятаю назавжди. Нарешті в фіналі зіграли дві скромні, але гідні команди. Обидві збірні заслуговували виграти такий солідний турнір в перший раз у своїй історії. Перемогли українці, але у нас попереду будуть свої перемоги. А зараз можу сказати тільки одне: «Браво, Україна, і спасибі за гру».