Лідер Динамо Віктор Циганков став автором найшвидшого дубля в історії збірної України.

Два голи вінгер киян забив у матчі кваліфікації Євро-2020 проти Сербії, який завершився розгромною перемогою українців 5: 0.

Циганков забив двічі з інтервалом в одну хвилину - на 26-й і на 27-й хвилинах. До цього моменту автором найшвидшого дубля збірної України був колишній форвард Динамо Віктор Леоненко. Нинішній експерт телеканалів Футбол відзначився двома голами в товариському матчі проти США в 1994 році на 41-й і 43-й хвилинах і приніс перемогу з рахунком 2 : 1.

В офіційних матчах найшвидший дубль оформив екс-капітан Динамо Олег Гусєв, також в матчі кваліфікації на чемпіонат Європи-2008 проти Фарерських островів - голи були забиті на 43-й і 45-й хвилинах. Той матч завершився з рахунком 5 : 0.

В червневих матчах кваліфікації Євро-2020 Україна здобула дві перемоги - також був обіграний Люксембург з рахунком 1: 0. Команда Андрія Шевченка лідирує в групі з 10 очками після чотирьох матчів. Але фаворит групи — Португалія в червні не грала через участь в плей-офф Ліги націй.