Наставник "гірників" прокоментував результат матчу з "Маріуполем".

Головний тренер "гірників" Паулу Фонсека поділився враженнями від гри та відповів на питання журналістів.

– Перш за все, це остання гра сезону в Харкові. Хочу подякувати нашим уболівальникам за те, що протягом усього сезону вони приходили нас підтримувати. Для нас це дуже важливо. Тепер про сьогоднішній матч. Незважаючи на те, що ми вже чемпіони, показали свої амбіції і завжди домінували на полі, дозволивши супернику створити всього один гольовий епізод. Були моменти відмінного футболу. Деякі хлопці, у яких не так багато ігрового часу було протягом сезону, дали позитивну відповідь і виступили добре. Ми забили чотири, а могли і більше завдяки своєму тотальному домінуванню.

– Ви несподівано випустили в атаці Дентіньо, а не Кайоде. Це означає, що ви розраховуєте на нього в новому сезоні на цій же позиції?
– Подивимося. Зараз ці питання обговорюються. У Кайоде до цього були можливості грати, у Дентіньо - не так багато. Сьогодні він вийшов і провів відмінний матч. Забив три голи, міг і ще пару. Коли Дентіньо в хороших фізичних кондиціях, він чудовий в технічному плані.

– Як оціните дебют Трубіна?
- Дуже добре. По установці зробив все відмінно, незважаючи на те що роботи у нього було небагато. Потрібно нагадати, що Трубін ще дуже-дуже молодий гравець. У нього відповідальна позиція, і він добре себе показав.

– Напевно, "Шахтар" зараз на піку форми: перемагає і практично не пропускає. Чи вважаєте ви, що склад зараз оптимальний і не потребує підсилення? Або варіанти є?
– Добралися до завершальної стадії чемпіонату. Граємо через кожні чотири дні і знаходимося в відмінних фізичних кондиціях. Незважаючи на втому, команда показує себе дуже добре. Трансферне вікно? Ці питання вивчаються і обговорюються. Коли у нас будуть якісь новини, ми обов'язково з вами поділимося.

– Чи не плануєте знову відпускати лідерів? Чи збираєтеся зберегти кістяк команди?
– Так. Як ви і сказали, ми зараз навіть не плануємо відхід найважливіших футболістів.

– Ви стежите за грою Додо в чемпіонаті Португалії?
– Так звісно.

– Він буде влітку проходити збори з "Шахтарем"?
– Подивимося. Він не так багато грав - тільки в завершальній частині чемпіонату Португалії. Це питання також поки вивчається.