Блискучий старт від збірної України - є перша перемога.

Збірна України у важкому матчі перемагає американців і разом зі збірною Нігерії очолює турнірну таблицю у своїй групі. Наступний матч у нас 27.05 зі збірною Катару.

Чемпіонат світу U-20. Група D.

Україна U-20 - США U-20 - 2: 1

Голи:  Сергій Булеца (26), Денис Попов (51) - Брендон Серванья (32)

Попередження:  Георгій Цітаішвілі (9), Микола Мусолітін (22), Валерій Бондар (60) - Алекс Мендес (50), Дёркін (76)

Україна: Андрій Лунін, Юхим Конопля, Денис Попов, Валерій Бондар, Данило Безкоровайний, Олексій Хахльов (Максим Чех, 86), Микола Мусолітін, Віктор Корнієнко, Георгій Цітаішвілі (Олексій Кащук, 78), Сергій Булеца (Денис Устименко, 75), Владислав Супряга

Запас: Владислав Кучерук, Дмитро Різник, Олександр Сафронов, Олег Ереміенко, Данило Сікан, Кирило Дришлюк, Ігор Снурніцин

США: Скотт, Сержіньо Десте, Абубакар Кейта, Глостер (Метт Ріал, 69), Кріс Річардс, Дьоркін, Пекстон Помікал, Брендон Серванья (Себастьян Сото, 66), Конрад Де Ла Фуенте (Джастін Реннікс, 84), Тімоті Веа, Алекс Мендес

Запас: Давид Очоа, Дос Сантос, Марк МакКензі, Акінола, Едвін Черрілло, Улі Ленез, Річард Ледесма

Арбітр: Магетт Ндіайе (Сенегал)

Bielsko-Biala Stadium (Бельсько-Бяла, Польща)

До перерви команди обмінялися голами: на 26-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник київського "Динамо" Сергій Булеца, на 32-й хвилині паритет відновив Брендон Серванія. На початку другого тайму збірну України вивів вперед динамівський захисник Денис Попов (51), який забив м'яч ударом головою після розіграшу кутового.

В іншому поєдинку групи D футболісти Нігерії з рахунком 4:0 розгромили збірну Катару, з якою підопічні Олександра Петракова зустрінуться 27 травня. Заключний матч на груповому етапі збірна України проведе проти нігерійців 30 травня.

Переможці шести груп і команди, які посядуть другі місця, так само як і чотири кращі команди, які фінішують у квартетах третіми, вийдуть до 1/8 фіналу світової першості.