Президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів про кінцівку нинішнього сезону, а також поділився планами на наступний чемпіонат.

"Так, Хацкевич працював з молоддю, так, він потрапив у найважчі умови, де ціла група гравців випала. Навіть в грі з "Шахтарем".

Ми говоримо, що "Шахтар" виставив напіврезервний склад, але давайте ми порахуємо. У нас не грав Кадар - раз, не грав Миколенко - два, не грав Вербич - три, Соль - чотири, Буяльський - п'ять. Це п'ять гравців основного складу.

Крім того, і з лавки у нас були вже проблеми, тому що гравці, які підтискають основних, той же Ціташвілі, Попов, були викликані в збірну, де вони є і сьогодні. Ми їм бажаємо успіхів, вони будуть представляти нашу країну.

І не забувайте, що Бесєдін грав після важкої травми, вісім місяців він не грав в футбол, тому йому було дуже важко. І слава богу, що закінчилася ця гра без розривів, без травм.

Ще єдиний наш нападник, який подає надії - це Русин, я в нього особисто дуже вірю, як і в Шапаренка. Так, бувають спади. Якщо всі б були здорові, у нас хороша бойова команда, яка може вже сьогодні ставити перед собою великі завдання.

Ніхто не говорить, що не треба в якихось лініях підсилити. Але я як президент клубу і вболівальники, ми повинні знати, що в наступному році будемо боротися і повертати собі титули. Тому що становлення команди за два роки, які пропрацював Хацкевич, вже пройшло.

Кредит довіри більше, ніж йому, я нікому не давав. Тому будемо зустрічатися і розмовляти", - сказав Суркіс.