В останні дні в ЗМІ все більше розкручується тема про зміну головного тренера київського "Динамо" Олександра Хацкевича, у якого 1 червня закінчується контракт.

На його місце вже сватають як українських, так і зарубіжних фахівців. Чи надасть ще кредит довіри наставнику президент клубу, скоро дізнаємося. Поки ж кореспондент UA-футбол попросив поділитися своєю думкою з цього приводу колишнього гравця "Динамо" і збірної України Олександра Алієва.

- Роботу Олександра Хацкевича можна оцінити, як позитивно, навіть незважаючи на те, що команда протягом трьох років не ставала чемпіоном. Він ліпить команду, провів гарну роботу, маючи в обоймі багато молоді, яка починає додавати. Зрозуміло, що "Шахтар" на даний момент сильніший. Але потрібно дати Олександру Миколайовичу ще час і продовжити контракт.

Якщо і далі робити ставку на молодь, все одно потрібно посилення. Напевно президент буде ставити високі задачі, а для цього необхідно точково провести хорошу селекцію, і докупити тих виконавців, яких бачить головний тренер, і за яких буде відповідати.

Є надія, що зі зміною політичної ситуації в країні все зміниться в кращу сторону, до нас знову будуть приїжджати добротні футболісти, і "Динамо" придбає тих, які зможуть вирішувати поставлені цілі: виграти золоті медалі і вдало виступати на міжнародній арені. Головне з боку президента має бути терпіння, віра і час.

Відзначимо, що до недавнього часу в ЗМІ називалися прізвища Олексія Михайличенка і Юрія Калитвинцева як можливих наступників Хацкевича. Напередодні з'явилася інформація, що київську команду може прийняти польський тренер Адам Навалка. Під керівництвом Хацкевича "Динамо" завоювало лише Суперкубок 2018 го року, при цьому двічі виходило в 1/8 фіналу Ліги Європи.