Фанати «Арсеналу» продовжують протестувати проти проведення фіналу Ліги Європи в Баку.

Раніше вболівальники висловлювали невдоволення тим, що фінальний матч другого за значущістю європейського клубного турніру буде зіграно на відстані майже 5 тис. км від Лондона, і кількістю виділених квитків на команди, які боротимуться за трофей.

Тепер же додалася нова проблема - через конфлікт між Азербайджаном і Вірменією відправитися в Баку не зможе представник другої країни Генріх Мхітарян з «Арсеналу». Це обставина підштовхнула одного з фанатів «канонірів» створити петицію з вимогою перенести фінал ЛЄ з Баку в Лондон.

«На додаток до численних і безпрецедентних логістичних проблем, які не дозволяють більшості вболівальників «Арсеналу» та «Челсі» стати учасниками фіналу Ліги Європи, рішення УЄФА провести матч в Баку (Азербайджан) змусило гравця «Арсеналу» Генріха Мхітаряна відмовитися від поїздки з командою через страх заподіяння тілесних ушкоджень, який обумовлений багатовіковим насильницьким конфліктом між Вірменією і Азербайджаном.

Це рішення УЄФА є таким, яке віддає перевагу прибутку перед чистотою гарної гри і безпекою футболістів. Ця петиція закликає УЄФА визнати мерзенні наслідки свого рішення і санкціонувати перенесення фіналу з Баку на «Уемблі» в Лондоні. Підписанти цієї петиції висловлюють солідарність з фанатами «Арсеналу» і «Челсі», Мхітаряна і самої гри в футбол», - сказано в петиції.