Голи: Тете (50) - Циганков (36, з пенальті)

Попередження: Давид Хочолава (20), Алан Патрік (33), Фернандо (35), Тете (55), Дентіньо (77) - Віктор Циганков (22), Володимир Шепелєв (31), Артем Шабанов (41), Олександр Андрієвський (83) , Микола Шапаренко (86)

Вилучення: Давид Хочолава (63, друга жовта картка) - Артем Шабанов (45 + 1, друга жовта картка)

«Шахтар»: Андрій Пятов - Богдан Бутко, Сергій Кривцов, Давид Хочолава, Микола Матвієнко - Алан Патрік (Віктор Коваленко, 75), Маркос Антоніо - Манор Соломон (Іван Ордець, 66), Teте, Фернандо (Дентіньо, 46) - Оларенваджу Кайоде

Запас: Олексій Шевченко, Сергій Болбат, Тайсон, Веллінгтон Нем.

«Динамо»: Денис Бойко - Томаш Кедзера, Микита Бурда, Артем Шабанов, Сідклей - Володимир Шепелєв, Сергій Сидорчук - Віктор Циганков, Aлександр Андрієвський, Карлос Де Пена - Артем Бесєдін (Микола Шапаренко, 65)

Запас: Георгій Бущан, Денис Гармаш, Микита Кравченко, Євген Смирний, Ахмед Алібеков, Міккель Дуелунд.

Український футбол відкрив свій канал в месенджері Telegram.
Підписатися на нього можна за наступною адресою:
Підписуйтесь і читайте на каналі найгарячіші новини з нашого сайту

Сьогодні, 22 травня, в Україні відбувся 30-й тур футбольної прем'єр-ліги. Як передає кореспондент «Фрази», в центральному матчі туру донецький «Шахтар» в Харкові приймав київське «Динамо».

В силу різних причин «гірники» не могли розраховувати на ряд гравців основного складу. Втім, те ж саме стосується і киян. Втім, ні для одних, ні для інших ця зустріч ніякого турнірного значення не грала. «Шахтар» став чемпіоном України ще в минулому турі, а «Динамо» ні вище, ні нижче другого місця не переміститься.

Почали гру швидше донецькі футболісти, але рахунок відкрили гості. Циганков, отримавши м'яч на правому фланзі атаки своєї команди, увірвався в штрафну, прибрав відразу двох захисників і був збитий одним з них - суддя негайно вказав на «точку». Вирок вийшов виконувати сам постраждалий і не схибив - 1: 0.

Гості продовжували гнути свою лінію, поки на останній хвилині першого тайму їх не підвів захисник Артем Шабанов, який заробив «гірчичник». А так як для нього він виявився вже другим, йому довелося завчасно покинути межі поля.

Чисельною перевагою господарі поля скористалися через п'ять хвилин після відновлення гри. Після передачі на хід від Кайоде Тете вибіг один на один з Бойком і завдав точного удару.

«Гірники» продовжували нагнітати обстановку біля чужих воріт, але за двадцять хвилин до фінального свистка і у них сталося видалення - другу жовту картку отримав Хочолава і відправився слідом за Шабановим.

Після цього знову більше м'ячем володіли кияни, але ніяких дивідендів від цього не отримали. Ближче до фінального свистка обидві команди були близькі до того, щоб вирвати перемогу, але, в підсумку - бойова нічия 1: 1.