Колишній півзахисник "Чорноморця" Олександр Машнін, який виступає за польський «Стомиль», порівняв чемпіонати України і Польщі.

- З якими труднощами довелося зіткнутися в Польщі?

- Єдиною складністю було це польську мову. Важко без знання мови, особливо не можеш поспілкуватися ні з тренером, ні з хлопцями. Іноді переходили на англійську, що рятувало ситуацію. Але коли виходили на поле, то проблем не виникало. Футбольний мову один для всіх.

- Чим відрізняється футбол в Польщі і в Україні?

- У Польщі футбол дуже розвинений, не дивлячись на те, яка це ліга - вища, перша, друга або третя. Ми грали на зборах з командами з різних ліг, і з усіма було не просто. Всі намагаються грати в футбол, а не в «бий-біжи».

- По фінансовим можливостям в Польщі краще, ніж в Україні?

- Фінансові умови в Польщі набагато краще, ніж в Україні. Гравці в деяких клубах другої ліги заробляють більше, ніж у нас в УПЛ. Це стосується і більшості клубів місцевої першої ліги, де виступає «Стомиль», а також в Ekstraklasa.

- Є бажання повернутися в український футбол?

- Коли мені надійде якась пропозиція з українського чемпіонату, то я із задоволенням його розгляну. Я голодний до футболу і хочу грати. Головне, щоб тренер був зацікавлений в моїх послугах, - сказав Машнін.