Почесний президент СК "Дніпро-1" Юрій Береза ​​прокоментував матч проти "Колоса" і перспективи виступів в Прем'єр-лізі.

- Якщо говорити про сьогоднішній матч, то, думаю, всі звернули увагу на те, що впевненість, яку ми втратили кілька матчів назад, повернулася до нашої команди. Виправдання можна знаходити різні, але сьогодні впевненість в команду повернулася. В першу чергу, я радію через це.

Наша команда поступалася з рахунком 0:1 вже на 10-й хвилині, зуміла переломити хід гри, навіть отримуючи пенальті у власні ворота. Команда вистояла, і не просто вистояла, а перемогла. Можна говорити про різні речі, мовляв, нас хтось і десь стимулювали... Насправді, нашу команду стимулюють тільки наші вболівальники. Ось прийшли сьогодні три з половиною тисячі глядачів - це і є головний стимул. І команда буде грати до останньої секунди саме для уболівальників.

У нас є команда: гравців і тренерів, вболівальників, а також команда тих людей, хто забезпечує процес життєдіяльності клубу, команда піарників, за допомогою яких, я сподіваюся, ми повернемо на цей прекрасний стадіон уболівальників міста Дніпра.

Думаю, що 29 травня буде відкрито шорт-лист на тих гравців, яких хоче бачити тренерський штаб. У нас буде виробнича нарада зі спортивним директором, головним тренером, на якій ми обговоримо моменти, що стосуються посилення команди.

Ми будемо робити все, щоб виконати поставлене завдання - в перший сезон в УПЛ потрапити в топ-п'ятірку команд. Під це завдання і буде формуватися склад, - сказав Береза.