Наставник «Зорі» підбив підсумки поразки від донецького клубу (0 : 1)

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб поділився враженнями про матч 29-го туру УПЛ проти донецького «Шахтаря» (0 : 1).

- Вітаю «Шахтар» з перемогою в Кубку України і в чемпіонаті. Ця команда, на даний момент, найсильніша в Прем'єр-лізі.

У нас залишилося три гри. Будемо битися до кінця. Гра була непогана. Пропустили гол вже на 10-й хвилині, але не опустили руки. Агресивно зустрічали суперника, не давали приймати м'яч спокійно і думати. Можливо, через це рахунок так і залишився мінімальним.

Моменти у нас були як у першому, так і в другому таймі. Не вистачало кінцівки. У «Шахтаря» теж були моменти. В кінці ми пішли вже на навал, але не змогли забити. Хотілося взяти хоча б одне очко. Однак «Шахтар» сильніше.

Я сказав хлопцям у роздягальні, що якби ми з перших матчів чемпіонату з таким бажанням і самовіддачею, то, думаю, теж уже давно б вирішили своє завдання. Пошарпали б нерви і «Шахтарю», і «Динамо». На жаль, що є, то є. Важливо, щоб хлопці все розуміли і ставили якусь ціль. Не тільки керівництво клубу і головний тренер повинні ставити цілі перед командою. Якщо вони навчаться ставити самі перед собою завдання, то це буде здорово.

- У мене не питання, а скоріше, побажання. Сьогодні було приємно дивитися на «Зорю». Хотілося б, щоб хлопці до кінця чемпіонату не зменшували обертів.
- Я сказав хлопцям, що вони повинні грати так, як і сьогодні. Їм потрібно подивитися, як грати, з яким настроєм виходити на матчі. Не можна виходити на поле з опущеною головою вже перед грою. Потрібно вірити в найкраще.