Колишній український тренер Сергій Морозов поділився очікуваннями перед матчем "Динамо" - "Шахтар".

Спеціаліст чекає якісного футболу в українському класико.

"Гірники" напевно оформлять чемпіонство в сьогоднішньому матчі з "Зорею", тому останній шанс для киян проявити себе в цьому сезоні - наостанок обіграти майбутніх чемпіонів в очному протистоянні, яке відбудеться в середу, 22 травня.

- З огляду на, що турнірної мотивації немає ні для однієї з команд, чи можна чекати від них яскравою атакуючої гри, без думок про результат?

- Так, я думаю, що психологія у обох команд вже вільна. "Шахтар" розуміє, що він уже чемпіон, а "Динамо" знову залишилося без трофеїв. Так що руки розв'язані, футбол буде вільний, напружений. І у "Динамо" залишається єдиний шанс виправдатися перед своїми вболівальниками, зіграти на максимумі своїх можливостей. А для "Шахтаря" це принциповий матч, щоб в особистій зустрічі довести, що команда заслужила це чемпіонство. Тому я думаю, що матч буде дуже цікавий.

- Чи може цей матч стати для Фонсеки майданчиком для кадрових експериментів і перевіркою якихось нових ігрових схем на новий сезон?

- Не виключаю, що він може поставити і Маркоса Антоніо, і Фернандо, і Тете, і Соломона. Не виключаю, що Фонсека захоче перевірити новачків і свій найближчий резерв.

- Для Олександра Хацкевича це може бути останній матч проти "Шахтаря". Чи може білоруський тренер використовувати перемогу в цьому матчі, щоб переконати керівництво клубу продовжити з ним контракт?

- Це складний момент і я не хотів би в нього втручатися. Це особиста справа Хацкевича і клубу. Я думаю, що цей матч не буде вирішальним моментом. Вирішальний момент - це кілька років без трофеїв. От у чому проблема. А так нехай клуб вже вирішує з Хацкевичем.

- Вигравши Кубок України, "Шахтар" зрівнявся з "Динамо" за кількістю трофеїв. Цей факт може бути "червоною ганчіркою" для "Динамо" і послужити додатковим подразником?

- Безумовно. Не варто забувати, що крім трофеїв є ще і статистика особистих зустрічей. Кількість забитих голів, перемог, великих перемог. Так що матч буде дуже цікавим і безкомпромісним.