Головний тренер «Чорноморця» - про причини поразки донецькому клубу.

Головний тренер одеського «Чорноморця» Ангел Червенков прокоментував матч 29-го туру, в якому його команда поступилася «Олімпіку».

«Ми почали погано. У наших діях було занадто багато технічного браку. Ми не встигали за футболістами суперника, програвали єдиноборства. «Олімпік» виглядав сильніше. Грали в кращий футбол.
 
Після пропущеного гола ми поміняли тактичну схему, випустили другого нападника і перейшли на гру в 4-4-2. І це спрацювало. Ми створили момент і забили дуже красивий гол. Але відсутність належної концентрації і підстраховки один одного у футболістів призвело до того, що через пару хвилин ми знову пропустили. Після цього команди продемонстрували відкритий футбол. Упевнений, уболівальникам така гра сподобалася. Рахунок міг змінитися в будь-яку сторону. На жаль ні Арні, ні Голіков свої моменти не реалізували. Сьогодні ми змушені змиритися з таким результатом», - сказав Червенков.
 
Нагадаємо, «Олімпік» вдома переграв одеський «Чорноморець» з рахунком 2:1. Голи у ворота одеситів забили Матар і Вантух. У «моряків» результативним ударом відзначився Павлов.