Портал WhoScored оцінив гравців матчу 38-го туру Ла Ліги «Уеска» - «Леганес» (2:1).

Захисник «Леганес» Василь Кравець отримав оцінку 6.9. Більше тільки у двох його одноклубників.

21-річний Кравець за проведену на полі 81 хвилину зробив 58 торкань до м'яча, віддав 24 з 34 точних передач (71% точності), 4 рази пішов в обіграш (тричі вдало), виграв одну верхову дуель, провів 2 відбори і 1 винос, а також допустив 1 втрату.

Голкіпер «Реала» Андрій Лунін, який виступає на правах оренди за «Леганес», отримав оцінку 6.4. Менше тільки у одного його одноклубника, що вийшов в стартовому складі.

20-річний Лунін за 90 проведених на полі хвилин зробив 4 сейви, віддав 11 з 22 точних передач (50% точності) і 29 разів торкнувся до м'яча.

Лунін в поточному сезоні провів 7 матчів за іспанський клуб, в яких пропустив 7 голів і тричі відстояв на нуль. На рахунку Кравця теж 7 матчів.