Екс-наставник «Олімпіка» Роман Санжар не горить бажанням повертатися в донецький колектив.

- Відхід з «Олімпіка» - рішення президента Гельзіна, тренера Санжара або обопільне?

- Останній варіант - найвірніший. У нас з президентом не було людського конфлікту. Мали місце лише професійні розбіжності в плані аналізу ситуації. Наші думки з тих чи інших питань нерідко розходилися, і на тлі цього виникало робоче непорозуміння. Напевно, тому відставка трапилася по ходу чемпіонату, а не в зимове міжсезоння.

- Може, за довгі роки співпраці ви просто втомилися один від одного? - Ні. Ми інакше не зберегли б колишні дружні відносини. Повторюся, це чисто робочі різночитання, коли ми бачили по-своєму ті чи інші ситуації.

- Яка ймовірність того, що ви можете повернутися в «Олімпік» вже цього літа? - На цьому етапі хотілося б щось змінити. Не думаю, що моє повернення менше ніж через рік після відходу піде в плюс клубу або мені. Що буде завтра - життя покаже. Як то кажуть, ніколи не кажи ніколи. Але зараз мені хотілося б спробувати себе в інших обставинах і зустрітися з новими труднощами, які обов'язково будуть.

- За нашими даними, вже в останні півроку вами активно цікавилося кілька клубів УПЛ. Чому ви ще не при ділі? - Я не готовий коментувати деталі переговорного процесу, так як цими питаннями займається мій агент.

- Чи виникали ситуації, коли він дзвонив вам з пропозицією від якогось клубу, а ви відповідали: «Ні, я туди не піду»? - Близькі до подібних варіантів були. Для мене дуже важливо розуміти, який потенціал у команди, і які у мене в ній будуть повноваження. Чи зможу я забезпечити реалізацію поставлених перед клубом цілей в запропонованих обставинах. Всі ці фактори повинні співпасти воєдино. Хоча працювати, звичайно, хочеться. Але важливіше опинитися в правильному місці і виконати поставлене переді мною завдання.